€9.77
% €9.91 (1.41% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023960 P/N: NSYCAG33LP Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCAG33LP Entlüftungsdeckel, 33mm, IP45"
Schneider Electric Ventilation cover, 33mm, IP45
Schneider Electric NSYCAG33LP
EAN 3606480151910
Description
PanelSeT PLS/PLM/TBS Entlüftungsdeckel. Durchmesser 33mm Ausschnitt. Zubehör für Wärmemanagement. Lüftungsgitter aus Kunststoff. Vertikale Einbaulage. Befestigung durch Schrauben. Polyamid 6. Grau RAL 7035. Schutzart IP44.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 33mm |
|---|---|
| Geeignet für Gehäusebautiefe | 800mm |
| Breite | 47mm |
| Höhe | 69mm |
| Durchmesser | 33mm |
| Für max. Anzahl Lüfter | 1 |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Ausführung der Oberfläche | unbehandelt |
| Mit eingebautem Filter | |
| Montageart | Schraubbefestigung |
| Schutzart (IP) | IP44 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCAG33LP |
|---|---|
| EAN | 3606480151910 |
| ETIM | EC000331 |
| ECLASS | eClass_10_ACN649011 |
| Weight | 0.03 kg |
| Weight (Package) | 0.03 kg |
Designations
Accessories for control cabinet Cabinet fan sheet Cabinet fan sheet Cabinet ventilation Cabinet ventilation Control cabinet accessories Fan sheet Fan sheet (control cabinet) Fan sheet for control cabinet Ventilation flange
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















