€31.31
% €31.77 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023955 P/N: NSYCAG223LPF Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCAG223LPF Ausgangsgitter-Ausschnitt, Kunststoff, 223x223mm, Außenabmess. 268x248mm IP54"
Schneider Electric Outlet grid cutout, plastic, 223x223mm, external dimensions 268x248mm IP54
Schneider Electric NSYCAG223LPF
EAN 3606480151545
Description
NSYCAG223LPF to plastikowa kratka wentylacyjna wylotowa o wymiarach 223x223 mm. Jest ona w kolorze szarym (RAL 7035), zgodna z gamą produktów ClimaSys CV. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 223mm |
|---|---|
| Geeignet für Gehäusebautiefe | 800mm |
| Breite | 223mm |
| Höhe | 223mm |
| Durchmesser | -mm |
| Für max. Anzahl Lüfter | 1 |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Ausführung der Oberfläche | unbehandelt |
| Mit eingebautem Filter | 1 |
| Montageart | Schnappbefestigung |
| Schutzart (IP) | IP54 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCAG223LPF |
|---|---|
| EAN | 3606480151545 |
| ETIM | EC000331 |
| ECLASS | eClass_10_ACN649011 |
| Weight | 0.53 kg |
| Weight (Package) | 0.53 kg |
Designations
Accessories for cabinet Cabinet accessories Cabinet fan sheet Cabinet fan sheet Cabinet ventilation Cabinet ventilation Fan sheet Fan sheet (cabinet) Fan sheet for cabinet Ventilation flange
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















