€144.25
% €146.37 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023954 P/N: NSYCAG223LFHD Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCAG223LFHD ClimaSys FHD Außeneinsatz Schwerlast, IP55 Metallgitter, Ausschnitt 223x223"
Schneider Electric ClimaSys FHD Outdoor Use Heavy-Duty, IP55 Metal Grid, Cutout 223x223
Schneider Electric NSYCAG223LFHD
EAN 3606480678790
Description
Uitlaatrooster 62 x 315mm voor ClimaSys CV ventilator, PanelSet SFHD, PanelSet S3HD en Thalassa PHD Het product is gemaakt van staal, polyamide 6 en roestvrij staal De kit is gemaakt van 1 steunframe, 1 extern deel, 4 schroeven en 1 G3 M1 synthetische standaardfilter De externe breedte is 300mm De beschermingsgraad van de indringing (overeenkomstig IEC 60529) is IP55 ( buiten ) Bevestiging met schroeven aan zijkanten van kast De montagepositie is verticaal Afmetingen opening: 223 x 223 mm Geschilderd in grijs (RAL 7035) extern deel en groen (Pantone 355C) intern deel De bescherming tegen corrosie wordt gewaarborgd door epoxy-polyester poedercoating Het product kan in zware toepassingen voor buitenopstelling worden gebruikt in overeenstemming met UL volgens UL 94 en CE conform ENV 1630 Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen
Documents & Downloads
Product Attributes
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 35mm |
|---|---|
| Geeignet für Gehäusebautiefe | 800mm |
| Breite | 62mm |
| Höhe | 315mm |
| Durchmesser | 222mm |
| Für max. Anzahl Lüfter | 1 |
| Werkstoff | Stahl |
| Ausführung der Oberfläche | unbehandelt |
| Mit eingebautem Filter | 1 |
| Montageart | Schraubbefestigung |
| Schutzart (IP) | IP55 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCAG223LFHD |
|---|---|
| EAN | 3606480678790 |
| ETIM | EC000331 |
| SCIP | 00b416c5-7a83-4214-beb5-d6f5760debc4 |
| ECLASS | eClass_10_ACN649011 |
| Weight | 3.04 kg |
| Weight (Package) | 3.04 kg |
Designations
Accessories for switchgear cabinet Cabinet fan plate Cabinet ventilation Fan plate Fan plate (switchgear cabinet) Fan plate for switchgear cabinet Switchgear cabinet accessories Switchgear cabinet fan plate Switchgear cabinet ventilation Ventilation flange
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















