€6.07
% €6.16 (1.46% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023950 P/N: NSYCAG180X62M Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCAG180X62M Metall-Ausgangsgitter, Ausschnitt 180x62mm, Außenabmessungen 208x90mm IP20"
Schneider Electric Metal outlet grille, cutout 180x62mm, external dimensions 208x90mm IP20
Schneider Electric NSYCAG180X62M
EAN 3606480151767
Description
Metalen roosterplaat 90 x 208mm gemaakt van staal voor kasten De kit is gemaakt van 1 bevestigingselementen en 1 metalen rooster De externe breedte is 90mm De beschermingsgraad van de indringing (overeenkomstig IEC 60529) is IP20 Bevestiging met schroeven aan zijkanten van kast Afmetingen opening: 180 x 62 mm Geschilderd in grijs (RAL 7035) De bescherming tegen corrosie wordt gewaarborgd door epoxy-polyester poedercoating Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen
Documents & Downloads
Product Attributes
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 62mm |
|---|---|
| Geeignet für Gehäusebautiefe | 800mm |
| Breite | 90mm |
| Höhe | 208mm |
| Durchmesser | -mm |
| Für max. Anzahl Lüfter | 1 |
| Werkstoff | Stahl |
| Ausführung der Oberfläche | lackiert |
| Mit eingebautem Filter | |
| Montageart | Schraubbefestigung |
| Schutzart (IP) | IP20 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCAG180X62M |
|---|---|
| EAN | 3606480151767 |
| ETIM | EC000331 |
| SCIP | 7dd30471-9037-4686-8e5f-26b07a3c7c7e |
| ECLASS | eClass_10_ACN649011 |
| Weight | 0.16 kg |
| Weight (Package) | 0.16 kg |
Designations
accessories for control cabinet cabinet fan plate cabinet ventilation control cabinet accessories control cabinet fan plate control cabinet ventilation fan plate fan plate (control cabinet) fan plate for control cabinet ventilation flange
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















