€19.23
% €19.52 (1.49% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023949 P/N: NSYCAG170X190LM Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCAG170X190LM Metallausgangsgitter, metall. Ausschnitt 104x80mm, Außenabm. 120x120mm IP23"
Schneider Electric Metal outlet grille, metal cutout 104x80mm, outer dim. 120x120mm IP23
Schneider Electric NSYCAG170X190LM
EAN 3606480151835
Description
NSYCAG170X190LM to stalowa kratka wentylacyjna o wymiarach 220x220 mm. Jest ona w kolorze szarym (RAL 7035), zgodna z gamą produktów ClimaSys CV. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzy stość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 80mm |
|---|---|
| Geeignet für Gehäusebautiefe | 800mm |
| Breite | 220mm |
| Höhe | 220mm |
| Durchmesser | -mm |
| Für max. Anzahl Lüfter | 1 |
| Werkstoff | Stahl |
| Ausführung der Oberfläche | lackiert |
| Mit eingebautem Filter | |
| Montageart | Schraubbefestigung |
| Schutzart (IP) | IP23 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCAG170X190LM |
|---|---|
| EAN | 3606480151835 |
| ETIM | EC000331 |
| SCIP | 5142d4bc-fc1f-47cc-87a9-ee48c46bac7e |
| ECLASS | eClass_10_ACN649011 |
| Weight | 0.62 kg |
| Weight (Package) | 0.62 kg |
Designations
Accessories for control cabinet Cabinet fan plate Cabinet ventilation Control cabinet accessories Control cabinet fan plate Control cabinet ventilation Fan plate Fan plate (control cabinet) Fan plate for control cabinet Ventilation flange
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















