€3.53
% €3.58 (1.4% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023946 P/N: NSYCAG12LPH1 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCAG12LPH1 Wasserfeste Ventile o. Kondensation IP68 ØM12 F16 L/Stunde bei 0,07 bar"
Schneider Electric Waterproof Valves without Condensation IP68 ØM12 F16 L/Hour at 0.07 bar
Schneider Electric NSYCAG12LPH1
EAN 3606480166532
Description
Set van 10 waterbestendige drukknoppen 18,3 x 17,1mm voor Thalassa PLS, Thalassa PLM, Thalassa TBS en Thalassa TBP kasten Het product is gemaakt van PA6-V2 en membraan is gemaakt van acrylisch copolymeer De kit is gemaakt van 1 klep De breedte is 18,3mm Uitsnijdingsdiameter is 11,5 mm De beschermingsgraad van de indringing (overeenkomstig IEC 60529) is IP68 Bevestiging met schroeven Vlamvertraging V2 Bedrijfstemperatuur ligt in het bereik van -40-150 °C Drukverschil is minder dan 1 bar Permeabiliteit is 16 l/h Dit product is gekwalificeerd als een groene premie, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen
Documents & Downloads
Product Attributes
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 18.3mm |
|---|---|
| Geeignet für Gehäusebautiefe | 800mm |
| Breite | 18.3mm |
| Höhe | 17.1mm |
| Durchmesser | 11.5mm |
| Für max. Anzahl Lüfter | 1 |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Ausführung der Oberfläche | unbehandelt |
| Mit eingebautem Filter | |
| Montageart | Schraubbefestigung |
| Schutzart (IP) | IP68 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCAG12LPH1 |
|---|---|
| EAN | 3606480166532 |
| ETIM | EC000331 |
| ECLASS | eClass_10_ACN649011 |
| Weight | 0.004 kg |
| Weight (Package) | 0.004 kg |
Designations
Accessories for Switch Cabinet Cabinet Fan Plate Cabinet Ventilation Fan Plate Fan Plate (Switch Cabinet) Fan Plate for Switch Cabinet Switch Cabinet Accessories Switch Cabinet Fan Plate Switch Cabinet Ventilation Ventilation Flange
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















