€8.42
% €8.54 (1.41% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023941 P/N: NSYCAG108LP Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCAG108LP Ausgangsgitter-Ausschnitt schwarz, Durchm. 108mm, Außenabm.124x124mm IP20"
Schneider Electric Outlet grille cutout black, Diam. 108mm, Outer dim. 124x124mm IP20
Schneider Electric NSYCAG108LP
EAN 3606480151927
Description
NSYCAG108LP to kratka wentylacyjna wylotowa wykonana z ABS o wymiarach 124x124 mm. Jest ona w kolorze czarnym, zgodna z gamą produktów ClimaSys CV. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejr zystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 108mm |
|---|---|
| Geeignet für Gehäusebautiefe | 800mm |
| Breite | 124mm |
| Höhe | 124mm |
| Durchmesser | 108mm |
| Für max. Anzahl Lüfter | 1 |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Ausführung der Oberfläche | unbehandelt |
| Mit eingebautem Filter | 1 |
| Montageart | Schraubbefestigung |
| Schutzart (IP) | IP20 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCAG108LP |
|---|---|
| EAN | 3606480151927 |
| ETIM | EC000331 |
| SCIP | 61d9d3f3-5a49-48f8-8056-1a5ad0ad4c76 |
| ECLASS | eClass_10_ACN649011 |
| Weight | 0.09 kg |
| Weight (Package) | 0.09 kg |
Designations
Accessories for cabinets Cabinet accessories Cabinet fan plate Cabinet fan plate Cabinet ventilation Cabinet ventilation Fan plate Fan plate (cabinet) Fan plate for cabinet Ventilation flange
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















