€8.75
% €8.88 (1.46% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023940 P/N: NSYCAG104X95LM Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCAG104X95LM Metallausgangsgitter, metall. Ausschnitt 104x80mm, Außenabm. 120x120mm IP23"
Schneider Electric Metal outlet grille, metal cutout 104x80mm, external dimensions 120x120mm IP23
Schneider Electric NSYCAG104X95LM
EAN 3606480151811
Description
NSYCAG104X95LM to stalowa kratka wentylacyjna o wymiarach 120x120 mm. Jest ona w kolorze szarym (RAL 7035), zgodna z gamą produktów ClimaSys CV. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzys tość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 80mm |
|---|---|
| Geeignet für Gehäusebautiefe | 800mm |
| Breite | 120mm |
| Höhe | 120mm |
| Durchmesser | -mm |
| Für max. Anzahl Lüfter | 1 |
| Werkstoff | Stahl |
| Ausführung der Oberfläche | lackiert |
| Mit eingebautem Filter | |
| Montageart | Schraubbefestigung |
| Schutzart (IP) | IP23 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCAG104X95LM |
|---|---|
| EAN | 3606480151811 |
| ETIM | EC000331 |
| SCIP | 0e3a2723-dc2f-4542-9567-9297a97e929c |
| ECLASS | eClass_10_ACN649011 |
| Weight | 0.19 kg |
| Weight (Package) | 0.19 kg |
Designations
Accessories for cabinet Cabinet accessories Cabinet fan plate Cabinet fan plate Cabinet ventilation Cabinet ventilation Fan plate Fan plate (cabinet) Fan plate for cabinet Ventilation flange
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















