€6.73
% €6.83 (1.46% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023928 P/N: NSYCAF223T Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCAF223T Feinfilter G3 f Ausgangsgitter/Filterlüfter-Ausschnitt 223x223mm Auß268x248mm"
Schneider Electric Fine Filter G3 for Outlet Grill/Fan Filter Cutout 223x223mm Exterior 268x248mm
Schneider Electric NSYCAF223T
EAN 3606480151682
Description
Prisma P - Filtro fine G3 per griglia di uscita o apertura ventilatore. Apertura 223 x 223 mm. Esterno: 268 x 248 mm. Accessorio di gestione termica. Montaggio tra cassetta/armadio e griglie di uscita. Compatibile con ClimaSys CV. Materiale sintetico. Set di 5 unità.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Werkstoff | sonstige |
|---|---|
| Farbe | sonstige |
| Breite | 212mm |
| Höhe | 212mm |
| Tiefe | 8mm |
| EMV-Ausführung | |
| Mit Filtermatte | 1 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -20°C |
| Filterklasse | G3 |
| Schutzart (IP) |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCAF223T |
|---|---|
| EAN | 3606480151682 |
| ETIM | EC002513 |
| SCIP | 61d9d3f3-5a49-48f8-8056-1a5ad0ad4c76 |
| ECLASS | eClass_10_AGZ064016 |
| Weight | 0.01 kg |
| Weight (Package) | 0.01 kg |
Designations
Cabinet fan EMC fan filter (switch cabinet air conditioning) Fan system (switch cabinet air conditioning) Filter (enclosure/switch cabinet air conditioning) Filter (switch cabinet air conditioning) Outlet filter (switch cabinet air conditioning)
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















