€17.36
% €17.61 (1.42% saved)
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810023925 P/N: NSYCAF223L55 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCAF223L55 Filter für EMV-IP55-Ausschnitt in Abdeckung 223x223mm"
Schneider Electric EMC Filter for IP55 Cutout in Cover 223x223mm
Schneider Electric NSYCAF223L55
EAN 3606480152054
Description
Set di 5 filtri per armadi ClimaSys CV La larghezza del taglio è di 212 mm L'altezza di taglio è di 212 mm Il filtro ha uno spessore di 8 mm Dimensioni dell'apertura: 223 x 223 mm
Documents & Downloads
Product Attributes
| Werkstoff | sonstige |
|---|---|
| Farbe | weiß |
| Breite | 212mm |
| Höhe | 212mm |
| Tiefe | 8mm |
| EMV-Ausführung | 1 |
| Mit Filtermatte | 1 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | 0°C |
| Filterklasse | sonstige |
| Schutzart (IP) | IP55 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCAF223L55 |
|---|---|
| EAN | 3606480152054 |
| ETIM | EC002513 |
| SCIP | 61d9d3f3-5a49-48f8-8056-1a5ad0ad4c76 |
| ECLASS | eClass_10_AGZ064016 |
| Weight | 0.03 kg |
| Weight (Package) | 0.03 kg |
Designations
Cabinet fan EMC filter fan (cabinet air conditioning) Exhaust filter (cabinet air conditioning) Fan system (cabinet air conditioning) Filter (cabinet air conditioning) Filter (enclosure/cabinet air conditioning)
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















