€3.03
% €3.07 (1.3% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023912 P/N: NSYCAF125 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCAF125 Standard Filter G2 for Outlet Grille/Filter Fan Cutout 125x125mm External 170x150mm"
Schneider Electric Standard Filter G2 for Outlet Grille/Filter Fan Cutout 125x125mm External 170x150mm
Schneider Electric NSYCAF125
EAN 3606480151613
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Werkstoff | sonstige |
|---|---|
| Farbe | sonstige |
| Breite | 114mm |
| Höhe | 114mm |
| Tiefe | 8mm |
| EMV-Ausführung | |
| Mit Filtermatte | 1 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -20°C |
| Filterklasse | G2 |
| Schutzart (IP) |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCAF125 |
|---|---|
| EAN | 3606480151613 |
| ETIM | EC002513 |
| SCIP | 61d9d3f3-5a49-48f8-8056-1a5ad0ad4c76 |
| ECLASS | eClass_10_AGZ064016 |
| Weight | 0.003 kg |
| Weight (packaged) | 0.003 kg |
Designations
Cabinet Fan EMC Filter Fan (Switch Cabinet Climate Control) Exit Filter (Switch Cabinet Climate Control) Fan System (Switch Cabinet Climate Control) Filter (Enclosure/Switch Cabinet Climate Control) Filter (Switch Cabinet Climate Control)
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















