€6.13
% €6.22 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023910 P/N: NSYCAF104X95X Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCAF104X95X Filter Element, Insect Protection, Stainless Steel, for Ref. NSYCAG104x80LM"
Schneider Electric Filter Element, Insect Protection, Stainless Steel, for Ref. NSYCAG104x80LM
Schneider Electric NSYCAF104X95X
EAN 3606480151842
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Werkstoff | rostfreier Stahl |
|---|---|
| Farbe | Edelstahl |
| Breite | 98mm |
| Höhe | 115mm |
| Tiefe | 0.6mm |
| EMV-Ausführung | |
| Mit Filtermatte | 1 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -°C |
| Filterklasse | sonstige |
| Schutzart (IP) | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCAF104X95X |
|---|---|
| EAN | 3606480151842 |
| ETIM | EC002513 |
| SCIP | 61d9d3f3-5a49-48f8-8056-1a5ad0ad4c76 |
| ECLASS | eClass_10_AGZ064016 |
| Weight | 0.03 kg |
| Weight (packaged) | 0.03 kg |
Designations
Cabinet Fan EMC Filter Fans (Switch Cabinet Air Conditioning) Exit Filter (Switch Cabinet Air Conditioning) Fan System (Switch Cabinet Air Conditioning) Filter (Enclosure/Switch Cabinet Air Conditioning) Filter (Switch Cabinet Air Conditioning)
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















