€91.71
% €93.06 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023904 P/N: NSYBVS800 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYBVS800 Spacial SF Guide, vertical for busbars up to 3200A, 800x800mm"
Schneider Electric Spacial SF Guide, vertical for busbars up to 3200A, 800x800mm
Schneider Electric NSYBVS800
EAN 3606480063015
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Polzahl | 4 |
|---|---|
| Max. Bemessungsstrom | 3200A |
| Schienenabstand | 75mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYBVS800 |
|---|---|
| EAN | 3606480063015 |
| ETIM | EC001166 |
| ECLASS | eClass_10_ACO377011 |
| Weight | 2.38 kg |
| Weight (packaged) | 2.38 kg |
Designations
Accessory Accessory for busbar Busbar Busbar accessory Linergy Prisma Spare part
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















