€80.22
% €81.40 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023902 P/N: NSYBVS500 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYBVS500 Spacial SF guide, vertical for busbars up to 3200A, 500x500mm"
Schneider Electric Spacial SF guide, vertical for busbars up to 3200A, 500x500mm
Schneider Electric NSYBVS500
EAN 3606480062995
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Polzahl | 4 |
|---|---|
| Max. Bemessungsstrom | 3200A |
| Schienenabstand | 75mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYBVS500 |
|---|---|
| EAN | 3606480062995 |
| ETIM | EC001166 |
| ECLASS | eClass_10_ACO377011 |
| Weight | 1.72 kg |
| Weight (packaged) | 1.72 kg |
Designations
Accessories Busbar Busbar accessories Busbar accessories Linergy Prisma Spare part
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















