€66.49
% €67.47 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023889 P/N: NSYBSA70 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYBSA70 Open support without busbar, 70 mm, rail distance"
Schneider Electric Open support without busbar, 70 mm, rail distance
Schneider Electric NSYBSA70
EAN 3606481183576
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Polzahl | 4 |
|---|---|
| Max. Bemessungsstrom | 1600A |
| Schienenabstand | 70mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYBSA70 |
|---|---|
| EAN | 3606481183576 |
| ETIM | EC001166 |
| Weight | 0.97 kg |
| Weight (packaged) | 0.97 kg |
Designations
Control cabinets Modular enclosures
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















