€37.18
% €37.72 (1.43% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023871 P/N: NSYBPA7035 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYBPA7035 Paint RAL 7035, Spray Can, Quick Drying, 430g."
Schneider Electric Paint RAL 7035, Spray Can, Quick Drying, 430g.
Schneider Electric NSYBPA7035
EAN 3606480180767
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Farbe | grau |
|---|---|
| RAL-Nummer | 7035 |
| Spraydose | 1 |
| Inhalt | 150ml |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYBPA7035 |
|---|---|
| EAN | 3606480180767 |
| ETIM | EC001899 |
| Weight | 0.41 kg |
| Weight (packaged) | 0.41 kg |
Designations
Pen Replacement paint (switch cabinet) Spray paint Touch-up pen Touch-up pen/spray paint
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















