€93.70
% €95.08 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023839 P/N: NSYBHS800 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYBHS800 Spacial SF guide, horizontal for busbars up to 3200A, 800mm"
Schneider Electric Spacial SF guide, horizontal for busbars up to 3200A, 800mm
Schneider Electric NSYBHS800
EAN 3606480062902
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Polzahl | 4 |
|---|---|
| Max. Bemessungsstrom | 3200A |
| Schienenabstand | 75mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYBHS800 |
|---|---|
| EAN | 3606480062902 |
| ETIM | EC001166 |
| ECLASS | eClass_10_ACO377011 |
| Weight | 1.95 kg |
| Weight (packaged) | 1.95 kg |
Designations
Accessory Busbar Busbar accessory Busbar accessory Linergy Prisma Spare part
Login
No reviews found. Share your insights with others.



















