€80.92
% €82.11 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023838 P/N: NSYBHS600 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYBHS600 Spacial SF guide, horizontal for busbars up to 3200A, 600mm"
Schneider Electric Spacial SF guide, horizontal for busbars up to 3200A, 600mm
Schneider Electric NSYBHS600
EAN 3606480062896
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Polzahl | 4 |
|---|---|
| Max. Bemessungsstrom | 3200A |
| Schienenabstand | 75mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYBHS600 |
|---|---|
| EAN | 3606480062896 |
| ETIM | EC001166 |
| ECLASS | eClass_10_ACO377011 |
| Weight | 1.68 kg |
| Weight (packaged) | 1.68 kg |
Designations
Accessories Busbar Busbar accessory Busbar accessory Linergy Prisma Spare part
Login
No reviews found. Share your insights with others.



















