€80.45
% €81.63 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023837 P/N: NSYBHS500 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYBHS500 Spacial SF guide, horizontal for busbars up to 3200A, 500mm"
Schneider Electric Spacial SF guide, horizontal for busbars up to 3200A, 500mm
Schneider Electric NSYBHS500
EAN 3606480062889
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Polzahl | 4 |
|---|---|
| Max. Bemessungsstrom | 3200A |
| Schienenabstand | 75mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYBHS500 |
|---|---|
| EAN | 3606480062889 |
| ETIM | EC001166 |
| ECLASS | eClass_10_ACO377011 |
| Weight | 1.49 kg |
| Weight (packaged) | 1.49 kg |
Designations
Accessories Accessories for busbar Busbar accessories Busbars Linergy Prisma Spare part
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















