€129.59
% €131.50 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023834 P/N: NSYBHNT800 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYBHNT800 PanelSeT SF-Schiene B 800 für NT Festeinbau + Einschubtechnik"
Schneider Electric Spacial SF Rail B 800 for NT Fixed-mounted & Drawer Technique
Schneider Electric NSYBHNT800
EAN 3606481183569
Description
PanelSeT SF-Schiene B 800 für NT Festeinbau & Einschubtechnik.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Sonderprofil |
|---|---|
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | galvanisch/elektrolytisch verzinkt |
| Lochform | ohne |
| Bohrlochabstand mittig | 100mm |
| Materialstärke | 6mm |
| Länge | 800mm |
| Höhe | -mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYBHNT800 |
|---|---|
| EAN | 3606481183569 |
| ETIM | EC001285 |
| SCIP | 52da316e-d4e1-4114-85c0-32a03b2934fd |
| Weight | 1.96 kg |
| Weight (Package) | 1.96 kg |
Designations
Enclosure systems Switchgear cabinets
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















