€123.72
% €125.55 (1.46% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023833 P/N: NSYBHNT600 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYBHNT600 Spacial SF Rail B 600 for NT Fixed Installation & Drawer Technique"
Schneider Electric Spacial SF Rail B 600 for NT Fixed Installation & Drawer Technique
Schneider Electric NSYBHNT600
EAN 3606481183552
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Sonderprofil |
|---|---|
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | galvanisch/elektrolytisch verzinkt |
| Lochform | ohne |
| Bohrlochabstand mittig | 100mm |
| Materialstärke | 6mm |
| Länge | 600mm |
| Höhe | -mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYBHNT600 |
|---|---|
| EAN | 3606481183552 |
| ETIM | EC001285 |
| SCIP | 52da316e-d4e1-4114-85c0-32a03b2934fd |
| Weight | 1.67 kg |
| Weight (packaged) | 1.67 kg |
Designations
Bayed enclosures Switchgear cabinets
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















