€119.03
% €120.79 (1.46% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810023807 P/N: NSYBANPLA76 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYBANPLA76 Horizontale Trägerplatte für PLA-Gehäuse B 750 x T 620mm"
Schneider Electric Horizontal Mounting Plate for PLA Enclosure W 750 x D 620mm
Schneider Electric NSYBANPLA76
EAN 3606480678561
Description
Horizontale Trägerplatte für PLA-Gehäuse B 750 x T 620mm.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 18mm |
|---|---|
| Breite | 708mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYBANPLA76 |
|---|---|
| EAN | 3606480678561 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 6.72 kg |
| Weight (Package) | 6.72 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosure Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















