€71.30
% €72.35 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023805 P/N: NSYBANPLA54 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYBANPLA54 Horizontal mounting plate for PLA enclosure W500xD420mm"
Schneider Electric Horizontal mounting plate for PLA enclosure W500xD420mm
Schneider Electric NSYBANPLA54
EAN 3606480194528
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 18mm |
|---|---|
| Breite | 458mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYBANPLA54 |
|---|---|
| EAN | 3606480194528 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 0.1 kg |
| Weight (packaged) | 0.1 kg |
Designations
Aluminium mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for enclosures Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















