€70.13
% €71.16 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023804 P/N: NSYBANPLA53 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYBANPLA53 Horizontale Trägerplatte für PLA-Gehäuse B500xT320mm"
Schneider Electric Horizontal carrier plate for PLA enclosure W500xD320mm
Schneider Electric NSYBANPLA53
EAN 3606480194504
Description
Horizontale Trägerplatte für PLA-Gehäuse B500xT320mm.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 18mm |
|---|---|
| Breite | 458mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYBANPLA53 |
|---|---|
| EAN | 3606480194504 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 1.67 kg |
| Weight (Package) | 1.67 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosure Plastic mounting plate Steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















