€77.52
% €78.66 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023788 P/N: NSYAS800L Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYAS800L Vert. Distribution busbar. in 3200A 10mm rails for rail spacing 115mm W800mm"
Schneider Electric Vert. Distribution busbar. in 3200A 10mm rails for rail spacing 115mm W800mm
Schneider Electric NSYAS800L
EAN 3606480211478
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Polzahl | 4 |
|---|---|
| Max. Bemessungsstrom | 3200A |
| Schienenabstand | 115mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYAS800L |
|---|---|
| EAN | 3606480211478 |
| ETIM | EC001166 |
| ECLASS | eClass_10_ACO377011 |
| Weight | 2.19 kg |
| Weight (packaged) | 2.19 kg |
Designations
Accessory Accessory for busbar Busbar Busbar accessory Linergy Prisma Spare part
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















