€95.34
% €96.75 (1.46% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023787 P/N: NSYAS800 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYAS800 Spacial SF busbar support with fixing, 800mm"
Schneider Electric Spacial SF busbar support with fixing, 800mm
Schneider Electric NSYAS800
EAN 3606480062872
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Polzahl | 4 |
|---|---|
| Max. Bemessungsstrom | 3200A |
| Schienenabstand | 75mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYAS800 |
|---|---|
| EAN | 3606480062872 |
| ETIM | EC001166 |
| ECLASS | eClass_10_ACO377011 |
| Weight | 1.9 kg |
| Weight (packaged) | 1.9 kg |
Designations
Accessory Busbar Busbar accessory Busbar accessory Linergy Prisma Spare part
Login
No reviews found. Share your insights with others.



















