€82.33
% €83.54 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023786 P/N: NSYAS600 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYAS600 Spacial SF Busbar Support with Fixation, 600mm"
Schneider Electric Spacial SF Busbar Support with Fixation, 600mm
Schneider Electric NSYAS600
EAN 3606480062865
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Polzahl | 4 |
|---|---|
| Max. Bemessungsstrom | 3200A |
| Schienenabstand | 75mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYAS600 |
|---|---|
| EAN | 3606480062865 |
| ETIM | EC001166 |
| ECLASS | eClass_10_ACO377011 |
| Weight | 1.34 kg |
| Weight (packaged) | 1.34 kg |
Designations
Accessory Busbar Busbar Accessory Busbar accessory Linergy Prisma Spare Part
Login
No reviews found. Share your insights with others.



















