€4.55
% €4.62 (1.52% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023758 P/N: NSYAMRD34357TB Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYAMRD34357TB Symmetrical DIN rail H35xT7.5mm L: 316mm, for 325mm enclosure (Internal)"
Schneider Electric Symmetrical DIN rail H35xT7.5mm L: 316mm, for 325mm enclosure (Internal)
Schneider Electric NSYAMRD34357TB
EAN 3606480166273
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Hutschiene 35/7 |
|---|---|
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | sonstige |
| Lochform | Langloch |
| Bohrlochabstand mittig | 305mm |
| Materialstärke | 1mm |
| Länge | 315mm |
| Höhe | 35mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYAMRD34357TB |
|---|---|
| EAN | 3606480166273 |
| ETIM | EC001285 |
| ECLASS | eClass_10_ACN627011 |
| Weight | 0.11 kg |
| Weight (packaged) | 0.11 kg |
Designations
Capping rail DIN rail G rail Hat profile Hat profile rail Mounting rail Profile rail Rail Support rail
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















