€4.46
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023757 P/N: NSYAMRD30357SB Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYAMRD30357SB DIN 35 x 7.5 rail for enclosures 300 mm for SBM enclosures"
Schneider Electric DIN 35 x 7.5 rail for enclosures 300 mm for SBM enclosures
Schneider Electric NSYAMRD30357SB
EAN 3606480520716
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Hutschiene 35/7 |
|---|---|
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | sonstige |
| Lochform | ohne |
| Bohrlochabstand mittig | 264mm |
| Materialstärke | 1mm |
| Länge | 285mm |
| Höhe | 7.5mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYAMRD30357SB |
|---|---|
| EAN | 3606480520716 |
| ETIM | EC001285 |
| ECLASS | eClass_10_ACO367011 |
| Weight | 0.1 kg |
| Weight (packaged) | 0.1 kg |
Designations
DIN rail G rail hat profile hat profile rail hat rail mounting rail profile rail rail support rail
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















