€4.46
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023757 P/N: NSYAMRD30357SB Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYAMRD30357SB DIN 35 X 7,5 SCHIENE für GEHAEUSE 300 MM für SBM GEHAEUSE"
Schneider Electric DIN 35 x 7.5 rail for enclosures 300 mm for SBM enclosures
Schneider Electric NSYAMRD30357SB
EAN 3606480520716
Description
Set van 10 symmetrische DIN-rails voor apparatuur die wordt gebruikt in PanelSeT SBM-omhulsels De rail is gemaakt van verzinkt 1mm staal De nominale breedte is 285 mm en de bevestigingsmiddelpunten zijn 264 mm De diepte is 7,5mm De hoogte is 35mm Nettogewicht is 0,096 kg Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Hutschiene 35/7 |
|---|---|
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | sonstige |
| Lochform | ohne |
| Bohrlochabstand mittig | 264mm |
| Materialstärke | 1mm |
| Länge | 285mm |
| Höhe | 7.5mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYAMRD30357SB |
|---|---|
| EAN | 3606480520716 |
| ETIM | EC001285 |
| ECLASS | eClass_10_ACO367011 |
| Weight | 0.1 kg |
| Weight (Package) | 0.1 kg |
Designations
DIN rail G rail hat profile hat profile rail hat rail mounting rail profile rail rail support rail
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















