€6.03
% €6.12 (1.47% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023756 P/N: NSYAMRD29357TB Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYAMRD29357TB Symmetrische DIN-Schiene H35xT7,5mm L: 264mm, für 275mm-Gehäuse (Internal)"
Schneider Electric Symmetrical DIN rail H35xT7.5mm L: 264mm, for 275mm enclosure (Internal)
Schneider Electric NSYAMRD29357TB
EAN 3606480166266
Description
Set van 10 symmetrische DIN-rails voor behuizingen voor gebruik in Thalassa TBS en Thalassa TBP kasten De rail is gemaakt van verzinkt 1mm staal en wordt op grote schaal gebruikt voor de montage van vermogensschakelaars en voor industriële besturing De breedte is 7,5mm en de hoogte is 35mm De werkelijke lengte van het product is 264mm en de interne box hoogte of breedte is 275mm De rail wordt gebruikt om complexe besturingscircuits te onderhouden in toepassingen zoals energiebeheer, voedingen en verlichtingscontrollers Geleverd zonder schroeven Nettogewicht is 0,092 kg
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Hutschiene 35/7 |
|---|---|
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | sonstige |
| Lochform | Langloch |
| Bohrlochabstand mittig | 255mm |
| Materialstärke | 1mm |
| Länge | 265mm |
| Höhe | 35mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYAMRD29357TB |
|---|---|
| EAN | 3606480166266 |
| ETIM | EC001285 |
| ECLASS | eClass_10_ACO367011 |
| Weight | 0.09 kg |
| Weight (Package) | 0.09 kg |
Designations
DIN rail G rail hat rail mounting rail profile rail rail support rail top-hat profile top-hat rail
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















