€6.03
% €6.12 (1.47% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023756 P/N: NSYAMRD29357TB Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYAMRD29357TB Symmetrical DIN rail H35xT7.5mm L: 264mm, for 275mm enclosure (Internal)"
Schneider Electric Symmetrical DIN rail H35xT7.5mm L: 264mm, for 275mm enclosure (Internal)
Schneider Electric NSYAMRD29357TB
EAN 3606480166266
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Hutschiene 35/7 |
|---|---|
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | sonstige |
| Lochform | Langloch |
| Bohrlochabstand mittig | 255mm |
| Materialstärke | 1mm |
| Länge | 265mm |
| Höhe | 35mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYAMRD29357TB |
|---|---|
| EAN | 3606480166266 |
| ETIM | EC001285 |
| ECLASS | eClass_10_ACO367011 |
| Weight | 0.09 kg |
| Weight (packaged) | 0.09 kg |
Designations
DIN rail G rail hat rail mounting rail profile rail rail support rail top-hat profile top-hat rail
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















