€3.61
% €3.67 (1.63% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023755 P/N: NSYAMRD24357TB Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYAMRD24357TB Symmetrische DIN-Schiene H35xT7,5mm L: 214mm, für 225mm-Gehäuse (Internal)"
Schneider Electric Symmetrical DIN Rail H35xT7.5mm L: 214mm, for 225mm Enclosure (Internal)
Schneider Electric NSYAMRD24357TB
EAN 3606480166259
Description
Set van 10 symmetrische DIN-rails voor behuizingen voor gebruik in Thalassa TBS en Thalassa TBP kasten De rail is gemaakt van verzinkt 1mm staal en wordt op grote schaal gebruikt voor de montage van vermogensschakelaars en voor industriële besturing De breedte is 7,5mm en de hoogte is 35mm De werkelijke lengte van het product is 214mm en de interne box hoogte of breedte is 225mm De rail wordt gebruikt om complexe besturingscircuits te onderhouden in toepassingen zoals energiebeheer, voedingen en verlichtingscontrollers Geleverd zonder schroeven Nettogewicht is 0,072 kg
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Hutschiene 35/7 |
|---|---|
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | sonstige |
| Lochform | Langloch |
| Bohrlochabstand mittig | 205mm |
| Materialstärke | 1mm |
| Länge | 215mm |
| Höhe | 35mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYAMRD24357TB |
|---|---|
| EAN | 3606480166259 |
| ETIM | EC001285 |
| ECLASS | eClass_10_ACO367011 |
| Weight | 0.07 kg |
| Weight (Package) | 0.07 kg |
Designations
DIN rail G rail hat profile hat profile rail hat rail mounting rail profile rail rail support rail
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















