€3.61
% €3.67 (1.63% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023755 P/N: NSYAMRD24357TB Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYAMRD24357TB Symmetrical DIN Rail H35xT7.5mm L: 214mm, for 225mm Enclosure (Internal)"
Schneider Electric Symmetrical DIN Rail H35xT7.5mm L: 214mm, for 225mm Enclosure (Internal)
Schneider Electric NSYAMRD24357TB
EAN 3606480166259
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Hutschiene 35/7 |
|---|---|
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | sonstige |
| Lochform | Langloch |
| Bohrlochabstand mittig | 205mm |
| Materialstärke | 1mm |
| Länge | 215mm |
| Höhe | 35mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYAMRD24357TB |
|---|---|
| EAN | 3606480166259 |
| ETIM | EC001285 |
| ECLASS | eClass_10_ACO367011 |
| Weight | 0.07 kg |
| Weight (packaged) | 0.07 kg |
Designations
DIN rail G rail hat profile hat profile rail hat rail mounting rail profile rail rail support rail
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















