€3.10
% €3.14 (1.27% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023752 P/N: NSYAMRD16357TB Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYAMRD16357TB Symmetrische DIN-Schiene H35xT7,5mm L: 140mm für 150mm-Gehäuse (Innen)"
Schneider Electric Symmetrical DIN Rail H35xT7.5mm L: 140mm for 150mm Enclosure (Interior)
Schneider Electric NSYAMRD16357TB
EAN 3606480166235
Description
Set van 10 symmetrische DIN-rails voor behuizingen voor gebruik in Thalassa TBS en Thalassa TBP kasten De rail is gemaakt van verzinkt 1mm staal en wordt op grote schaal gebruikt voor de montage van vermogensschakelaars en voor industriële besturing De breedte is 7,5mm en de hoogte is 35mm De echte lengte van het product is 140mm en de interne dooshoogte of -breedte is 150mm De rail wordt gebruikt om complexe besturingscircuits te onderhouden in toepassingen zoals energiebeheer, voedingen en verlichtingscontrollers Geleverd zonder schroeven Nettogewicht is 0,048 kg
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Hutschiene 35/7 |
|---|---|
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | sonstige |
| Lochform | Langloch |
| Bohrlochabstand mittig | 130mm |
| Materialstärke | 1mm |
| Länge | 140mm |
| Höhe | 35mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYAMRD16357TB |
|---|---|
| EAN | 3606480166235 |
| ETIM | EC001285 |
| ECLASS | eClass_10_ACO367011 |
| Weight | 0.05 kg |
| Weight (Package) | 0.05 kg |
Designations
DIN Rail G Rail Mounting Rail Profile Rail Rail Support Rail Top Hat Profile Top Hat Rail
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















