€3.13
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023751 P/N: NSYAMRD15357SB Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYAMRD15357SB DIN 35 X 7,5 SCHIENE für GEHAEUSE 150 MM für SBM GEHAEUSE"
Schneider Electric DIN 35 X 7.5 rail for 150 mm enclosure for SBM enclosure
Schneider Electric NSYAMRD15357SB
EAN 3606480520693
Description
Set van 10 symmetrische DIN-rails voor apparatuur die wordt gebruikt in PanelSeT SBM-omhulsels De rail is gemaakt van verzinkt 1mm staal De nominale breedte is 135mm en de bevestigingsmiddelpunten zijn 114mm De diepte is 7,5mm De hoogte is 35mm Nettogewicht is 0,045 kg Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Hutschiene 35/7 |
|---|---|
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | sonstige |
| Lochform | ohne |
| Bohrlochabstand mittig | 114mm |
| Materialstärke | 1mm |
| Länge | 135mm |
| Höhe | 7.5mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYAMRD15357SB |
|---|---|
| EAN | 3606480520693 |
| ETIM | EC001285 |
| ECLASS | eClass_10_ACO367011 |
| Weight | 0.05 kg |
| Weight (Package) | 0.05 kg |
Designations
DIN rail G rail hat profile hat profile rail hat rail mounting rail profile rail rail support rail
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















