€2.58
% €2.62 (1.53% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023750 P/N: NSYAMRD11357TB Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYAMRD11357TB Symmetrische DIN-Schiene H35xT7,5mm L: 97mm, für 105mm-Gehäuse (Internal)"
Schneider Electric Symmetrical DIN Rail H35xT7.5mm L: 97mm, for 105mm Enclosure (Internal)
Schneider Electric NSYAMRD11357TB
EAN 3606480166228
Description
Thalassa isolerte skap og bokser er laget av fiberglass forsterket polyester, Ekstremt motstandsdyktige og velegnet i tøffe m iljøer, Ip 66 ihht. IEC62208 og NEMA type 1,2,3R,3S,4,4X, 12 og 13, IK 10 med tett dør, IK08 med glassdører. Motstandsdyktige mot ekstrem varme 960°C, Passer for Klasse II utstyr i henhold til IEC60439-1, UV bestandig etter ISO4892-2 metode A, En lan g rekke tilbehør er tilgjengelig.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Hutschiene 35/7 |
|---|---|
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | sonstige |
| Lochform | Langloch |
| Bohrlochabstand mittig | 87mm |
| Materialstärke | 1mm |
| Länge | 97mm |
| Höhe | 35mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYAMRD11357TB |
|---|---|
| EAN | 3606480166228 |
| ETIM | EC001285 |
| ECLASS | eClass_10_ACO367011 |
| Weight | 0.03 kg |
| Weight (Package) | 0.03 kg |
Designations
DIN rail G rail mounting rail profile rail rail support rail top hat profile top hat rail
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















