€12.55
% €12.73 (1.41% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023749 P/N: NSYAMPM3429TB Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYAMPM3429TB Mounting plate, galvanized steel, 15mm thickness, for enclosures with H325 B275mm"
Schneider Electric Mounting plate, galvanized steel, 15mm thickness, for enclosures with H325 B275mm
Schneider Electric NSYAMPM3429TB
EAN 3606480166112
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 315mm |
|---|---|
| Breite | 265mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYAMPM3429TB |
|---|---|
| EAN | 3606480166112 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 1 kg |
| Weight (packaged) | 1 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosure Plastic mounting plate Steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















