€10.75
% €10.91 (1.47% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023748 P/N: NSYAMPM2924TB Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYAMPM2924TB Montageplatte, verzinkter Stahl, 15mm Dicke, für Gehäuse mit H275 B225mm"
Schneider Electric Mounting Plate, Galvanized Steel, 15mm Thickness, for Enclosures with H275 W225mm
Schneider Electric NSYAMPM2924TB
EAN 3606480166105
Description
Thalassa isolerte skap og bokser er laget av fiberglass forsterket polyester, Ekstremt motstandsdyktige og velegnet i tøffe m iljøer, Ip 66 ihht. IEC62208 og NEMA type 1,2,3R,3S,4,4X, 12 og 13, IK 10 med tett dør, IK08 med glassdører. Motstandsdyktige mot ekstrem varme 960°C, Passer for Klasse II utstyr i henhold til IEC60439-1, UV bestandig etter ISO4892-2 metode A, En lan g rekke tilbehør er tilgjengelig.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 265mm |
|---|---|
| Breite | 215mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYAMPM2924TB |
|---|---|
| EAN | 3606480166105 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 0.64 kg |
| Weight (Package) | 0.64 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Distribution Enclosures Plastic Mounting Plate Steel Sheet Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















