€8.71
% €8.84 (1.47% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023747 P/N: NSYAMPM2419TB Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYAMPM2419TB Montageplatte, verzinkter Stahl, 15mm Dicke, für Gehäuse mit H225 B175mm"
Schneider Electric Mounting plate, galvanized steel, 15mm thickness, for enclosures with H225 B175mm
Schneider Electric NSYAMPM2419TB
EAN 3606480166099
Description
Thalassa TBP. Per le scatole H 225 x W 175 mm. Accessorio di montaggio. Applicazione multifunzione. Spessore 15 mm. Montaggio sui perni posteriori. Fissaggio con viti autofilettanti di tipo M4. Acciaio zincato.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 225mm |
|---|---|
| Breite | 175mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYAMPM2419TB |
|---|---|
| EAN | 3606480166099 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 0.4 kg |
| Weight (Package) | 0.4 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosure Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















