€7.38
% €7.49 (1.47% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023746 P/N: NSYAMPM1916TB Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYAMPM1916TB Montageplatte, verzinkter Stahl, 15mm Dicke, für Gehäuse mit H175 B150mm"
Schneider Electric Mounting plate, galvanized steel, 15mm thickness, for enclosures with H175 B150mm
Schneider Electric NSYAMPM1916TB
EAN 3606480166082
Description
piastra di montaggio liscia TBP/TBS Thalassa. Per le scatole H 175 x W 150 mm. Accessorio di montaggio. Applicazione multifunzione. Spessore 15 mm. Montaggio sui perni posteriori. Fissaggio con viti autofilettanti di tipo M4. Acciaio zincato.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 168.5mm |
|---|---|
| Breite | 140mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYAMPM1916TB |
|---|---|
| EAN | 3606480166082 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 0.1 kg |
| Weight (Package) | 0.26 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosures Plastic mounting plate Steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















