€27.32
% €27.73 (1.48% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023745 P/N: NSYAMPA3429TB Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYAMPA3429TB Isolierende Montageplatte, 25mm Dicke, für Gehäuse H325BL275mm"
Schneider Electric Insulating Mounting Plate, 25mm Thickness, for Enclosure H325BL275mm
Schneider Electric NSYAMPA3429TB
EAN 3606480166150
Description
Piastra di montaggio isolante PanelSeT TBP. Per scatole di H è 325 x L è 275 mm. Applicazione multifunzione, accessorio di montaggio. Fissaggio con viti autofilettanti di tipo M4, su posizione borchie posteriori. Fabbricato in poliestere. Colore grigio.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 265mm |
|---|---|
| Breite | 315mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYAMPA3429TB |
|---|---|
| EAN | 3606480166150 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 0.49 kg |
| Weight (Package) | 0.49 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Distribution Enclosures Plastic Mounting Plate Steel Sheet Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















