€20.82
% €21.12 (1.42% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023744 P/N: NSYAMPA2924TB Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYAMPA2924TB Isolierende Montageplatte, 25mm Dicke, für Gehäuse H275B225mm"
Schneider Electric Insulating Mounting Plate, 25mm Thickness, for Enclosures H275B225mm
Schneider Electric NSYAMPA2924TB
EAN 3606480166143
Description
PaneelSeT TBS en TBP Isolerende montageplaat. Voor kasten H 275 x B 225 mm. Multifunctionele toepassing, montagetoebehoren. Dikte 3 mm. Bevestiging door schroeven type M4 zelftappend, op locatie achternoppen. Polyester gemaakt.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 215mm |
|---|---|
| Breite | 265mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYAMPA2924TB |
|---|---|
| EAN | 3606480166143 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 0.29 kg |
| Weight (Package) | 0.29 kg |
Designations
Aluminium Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Distribution Enclosures Plastic Mounting Plate Steel Sheet Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















