€13.19
% €13.39 (1.49% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023742 P/N: NSYAMPA1916TB Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYAMPA1916TB Isolierende Montageplatte, 25mm Dicke, für Gehäuse H175B150mm"
Schneider Electric Insulating Mounting Plate, 25mm Thickness, for Enclosure H175B150mm
Schneider Electric NSYAMPA1916TB
EAN 3606480166129
Description
PaneelSeT TBS en TBP Isolerende montageplaat. Voor kasten H 175 x B 150 mm. Multifunctionele toepassing, montagetoebehoren. Dikte 3 mm. Bevestiging door schroeven type M4 zelftappend, op locatie achternoppen. Polyester gemaakt.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 140mm |
|---|---|
| Breite | 168.5mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYAMPA1916TB |
|---|---|
| EAN | 3606480166129 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 0.11 kg |
| Weight (Package) | 0.11 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulation Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Distribution Enclosure Plastic Mounting Plate Sheet Steel Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















