€132.52
% €134.47 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023560 P/N: NSY17997 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSY17997 Ausgangsgitter-Ausschnitt CEM 130"
Schneider Electric Outlet Grille Cutout CEM 130
Schneider Electric NSY17997
EAN 3606480169427
Description
Uitlaatrooster 250 x 250mm gemaakt van ABS (acrylonitril-butadieen-styreen) voor ClimaSys CV EMC ventilator De kit bestaat uit 1 uitgangsrooster voor de voorzijde, 1 metalen frame voor het bedekken van het kunststof element, 1 metalen rooster voor bevestiging aan het frame en 1 pakking voor tussen de perimeter van het rooster en de kast De externe breedte is 250mm De beschermingsgraad van de indringing (overeenkomstig IEC 60529) is IP54 Bevestiging met schroeven of met clips Afmetingen opening: 223 x 223 mm Geschilderd in uitlaatrooster: grijs (RAL 7035) Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen
Documents & Downloads
Product Attributes
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 223mm |
|---|---|
| Geeignet für Gehäusebautiefe | 800mm |
| Breite | 250mm |
| Höhe | 250mm |
| Durchmesser | -mm |
| Für max. Anzahl Lüfter | 1 |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Ausführung der Oberfläche | unbehandelt |
| Mit eingebautem Filter | |
| Montageart | Schraubbefestigung |
| Schutzart (IP) | IP54 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSY17997 |
|---|---|
| EAN | 3606480169427 |
| ETIM | EC000331 |
| SCIP | 61d9d3f3-5a49-48f8-8056-1a5ad0ad4c76 |
| ECLASS | eClass_10_ACN649011 |
| Weight | 0.75 kg |
| Weight (Package) | 0.75 kg |
Designations
Accessories for Switch Cabinet Cabinet Fan Plate Cabinet Ventilation Fan Plate Fan Plate (Switch Cabinet) Fan Plate for Switch Cabinet Switch Cabinet Accessories Switch Cabinet Fan Plate Switch Cabinet Ventilation Ventilation flange
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















