€115.16
% €116.86 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023559 P/N: NSY17996 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSY17996 Ausgangsgitter-Ausschnitt CEM 56"
Schneider Electric Output Grille Cutout CEM 56
Schneider Electric NSY17996
EAN 3606480169410
Description
ClimaSys utstyr er materiell for å kontrollere temperaturen inn i skap og kapslinger slik at levetiden for innmontert utstyr forlenges. Her leveres vifter for ventilasjon , varmeelementer, termostater og kjøle og varmeaggregater. Smart utstyr til å k ontrollere dette.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 125mm |
|---|---|
| Geeignet für Gehäusebautiefe | 800mm |
| Breite | 150mm |
| Höhe | 150mm |
| Durchmesser | -mm |
| Für max. Anzahl Lüfter | 1 |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Ausführung der Oberfläche | unbehandelt |
| Mit eingebautem Filter | |
| Montageart | Schraubbefestigung |
| Schutzart (IP) | IP54 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSY17996 |
|---|---|
| EAN | 3606480169410 |
| ETIM | EC000331 |
| SCIP | 61d9d3f3-5a49-48f8-8056-1a5ad0ad4c76 |
| ECLASS | eClass_10_ACN649011 |
| Weight | 0.26 kg |
| Weight (Package) | 0.26 kg |
Designations
Accessory for switch cabinet Cabinet fan plate Cabinet ventilation Fan plate Fan plate (switch cabinet) Fan plate for switch cabinet Switch cabinet accessory Switch cabinet fan plate Switch cabinet ventilation Ventilation flange
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















