€132.99
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023506 P/N: MTN683901 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric MTN683901 Emergency Power Supply DIN rail, light gray"
Schneider Electric Emergency Power Supply DIN rail, light gray
Schneider Electric MTN683901
EAN 3606485100265
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bussystem KNX | 1 |
|---|---|
| Bussystem KNX-RF (Funk) | |
| Bussystem Funkbus | |
| Bussystem LON | |
| Bussystem Powernet | |
| Andere Bussysteme | ohne |
| Montageart | REG |
| Breite in Teilungseinheiten | 4 |
| Mit LED-Anzeige | 1 |
| Busspannung pufferbar | |
| Anzahl der integrierten Drosseln | 0 |
| Anzahl der versorgbaren Linien | 0 |
| Max. Ausgangsstrom | 640mA |
| Sekundärspannung | 230V |
| Leistungsaufnahme | -W |
Technical data
| P/N (Part Number) | MTN683901 |
|---|---|
| EAN | 3606485100265 |
| ETIM | EC000675 |
| Weight | 0.28 kg |
| Weight (packaged) | 0.28 kg |
Designations
Bus power supply device Bus system power supply Input Input and output device Physical sensor Power supply Power supply unit System device Voltage supply
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















