€67.86
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023444 P/N: MTN639126 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric MTN639126 Thermoelectric Actuator 24 V, polar white"
Schneider Electric Thermoelectric Actuator 24 V, polar white
Schneider Electric MTN639126
EAN 3606485099989
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bussystem KNX | |
|---|---|
| Bussystem KNX-RF (Funk) | |
| Bussystem Funkbus | |
| Bussystem LON | |
| Bussystem Powernet | |
| Andere Bussysteme | ohne |
| Funk bidirektional | |
| Montageart | Heizkörperventil |
| Mit Busankopplung | |
| Temperaturregler mit Stetigregelung eingebaut | |
| Tasten für Handbedienung am Antrieb | |
| Temperatur- und Hubanzeige | |
| Funktion Master/Slave | |
| Anzahl der digitalen Eingänge | |
| Nennspannung | 24V |
| Busspannungsversorgung | |
| Schutzart (IP) | IP54 |
Technical data
| P/N (Part Number) | MTN639126 |
|---|---|
| EAN | 3606485099989 |
| ETIM | EC000792 |
| Weight | 0.14 kg |
| Weight (packaged) | 0.14 kg |
Designations
Actuator Bus system actuator Control valve Single room control
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















