€280.35
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023431 P/N: MTN6305-0019 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric MTN6305-0019 KNX Präsenzmelder mit Kontantlichregelung, Korridor, UP, weiß, 120x65mm, IP20"
Schneider Electric KNX Presence Detector with Constant Light Control, Corridor, Flush Mounted, White, 120x65mm, IP20
Schneider Electric MTN6305-0019
EAN 3606489818722
Description
De KNX-aanwezigheidsdetector MTN6305-0019 van Schneider Electric is in kleur wit met een laterale, frontale detectiesensor. Deze aanwezigheidsdetector kan in zowel het plafond als in de vorm worden gemonteerd. Het beschermingstype is de bescherming van de kruipzone, die veiligheidsniveau verbetert. Deze aanwezigheidsmelder is gemaakt van kunststof en is zeer betrouwbaar en bestendig. Het bevat beschermende, onbehandelde oppervlaktebehandeling. En het is kwikvrij en zwaar metaalvrij, het zorgt voortdurend voor het milieu en je gezondheid. KNX combineert alle belangrijke gebouwfuncties, zoals verlichting, verwarming, airconditioning of zonwering, in één intelligent systeem, wat resulteert in aanzienlijke energiebesparingen en installatietijd bespaart.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bussystem KNX | 1 |
|---|---|
| Bussystem KNX-RF (Funk) | |
| Bussystem Funkbus | |
| Bussystem LON | |
| Bussystem Powernet | |
| Andere Bussysteme | ohne |
| Funk bidirektional | |
| Ausführung | Präsenzmelder |
| Montageart | Unterputz |
| Geeignet für Deckenmontage | |
| Geeignet für Wandmontage | |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Werkstoffgüte | Thermoplast |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Ausführung der Oberfläche | glänzend |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer (ähnlich) | |
| Transparent | |
| Mit Busankopplung | 1 |
| Nebenstelleneingang | |
| Busspannungsversorgung | |
| Unterkriechschutz | 1 |
| Rückfeldüberwachung | |
| Betriebsartenschalter | |
| Tierschneise | |
| Treppenlichtautomatik | 1 |
| Ansprechhelligkeit einstellbar | 1 |
| Teach-Funktion für Ansprechhelligkeit | 1 |
| Ausschaltverzögerung selbstlernend | 1 |
| DALI-2 zertifiziert | |
| Mit Akustiksensor | |
| Optimale Montagehöhe | 2.8m |
| Max. Reichweite zu einer Seite | 2m |
| Max. Reichweite frontal | 10m |
| Durchmesser Erfassungsfeld auf Fußboden | -m |
| Erfassungswinkel vertikal | 45° |
| Erfassungswinkel horizontal | 0° |
| Anzahl der Kanäle | 4 |
| Schaltleistung | -W |
| Min. Einschaltdauer | 60s |
| Max. Einschaltdauer | 255min |
| Breite | -mm |
| Höhe | -mm |
| Tiefe | -mm |
| Durchmesser | -mm |
| Einbaubreite | -mm |
| Einbautiefe | -mm |
| Einbaulänge | -mm |
| Einbaudurchmesser | -mm |
| Min. Tiefe der Gerätedose | 30mm |
| Mit Anschlusskabel | |
| Länge des Anschlusskabels | -mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | MTN6305-0019 |
|---|---|
| EAN | 3606489818722 |
| ETIM | EC001582 |
| SCIP | 6ba39e26-4b09-4936-93d2-efbdac7ff03a |
| Weight | 0.26 kg |
| Weight (Package) | 0.26 kg |
Designations
constant light control corridor energy efficiency energy management energy saving hallway light control motion detector presence detector
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















