€2,463.72
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023254 P/N: METSEPM8240 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric METSEPM8240 Netzanalysator ION Klasse S, PowerLogic PM8240, Standard, integrierte Anzeige, 512 MB, 256 Samples/Periode, AC/DC"
Schneider Electric Network Analyzer PM8240, Front Panel Mounting
Schneider Electric METSEPM8240
EAN 3606480701931
Description
Mierniki PowerLogic z serii PM8000 to kompaktowe, ekonomiczne, wielofunkcyjne mierniki mocy, które pomogą zapewnić niezawodność i wydajność newralgicznego obiektu energetycznego. Ujawniają one i umożliwiają zrozumienie złożonych warunków jakości zasilania, umożliwiając podjęcie działań w celu złagodzenia wszelkich problemów. Mierniki z serii PowerLogic PM8000 są wszechstronne, dzięki czemu mogą wykonywać niemal każdą pracę wymaganą przez miernik, niezależnie od tego, gdzie jest potrzebny! Modułowa, elastyczna architektura ION umożliwia proste, modułowe podejście do dostosowywania każdego miernika do dowolnego zastosowania. Jest wyposażony w dokładność klasy przychodów, wiele portów komunikacyjnych, interfejs internetowy i kolorowy wyświetlacz graficzny. Miernik ten jest również wyposażony w wbudowaną analizę jakości zasilania, a także opatentowane wykrywanie kierunku zakłócenia. Certyfikowane przez laboratoria innych firm w zakresie dokładności energetycznej (IEC 62052-11, IEC 62052-22, IEC 62052-24) i jakości zasilania (IEC 62586-2, IEC 61000-4-30 Klasa S). Seria PowerLogic PM8000 zapewnia pewność jakości danych, na której można polegać. Funkcje cyberbezpieczeństwa obejmują bezpieczne protokoły (HTTPS, SFTP), rejestrowanie zdarzeń bezpieczeństwa, protokół Syslog. Możliwość włączania/wyłączania portów komunikacyjnych i 50 kont konfigurowalnych przez użytkownika. Dzięki 512MB pamięci obsługującej 50 dzienników danych, ponad 50 alarmów definiowanych przez użytkownika, przechwytywanie przebiegu, rejestrowanie 1/2 cyklu RMS. Magazyn może być również używany do niestandardowych stron internetowych, dzienników min/max, trendów energetycznych i czasu użytkowania. Możliwość znacznika czasowego zdarzeń do +/-1ms przy użyciu synchronizacji czasu. Metoda synchronizacji czasu, która obejmuje PTP (IEEE1588), NTP, IRIG-B, GPS ASCII (RS485) i funkcję nastawionego czasu sieciowego. 3 wejścia cyfrowe i jedno wyjście cyfrowe oraz możliwość dodania maksymalnie 4 modułów opcjonalnych. Moduły opcjonalne we/wy zawierają 2 przekaźniki i 6 wejść cyfrowych lub 2 wyjścia analogowe i 4 wejścia analogowe. Szeroki zakres mocy sterującej 90-415 VAC / 110-415 VDC. Środowisko pracy od -25 do +70C; Wilgotność znamionowa od 5% do 95%; Wysokość do 3000 m. Montaż na panelu (1/4 DIN) ze zintegrowanym wyświetlaczem.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Messwandler |
|---|---|
| Polart | Dreileiter/Vierleiter |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1.31mm² |
| Montageart | Frontmontage |
| Strommessgerät | 1 |
| Blindleistungsmesser | 1 |
| Mit Drehzahlmesser | |
| Frequenzmesser | 1 |
| Impulszähler | |
| Voltmeter | 1 |
| Oberschwingungsmessung | 1 |
| Scheinleistung | 1 |
| Wirkleistungsmessgerät | 1 |
| Leistungsfaktor | 1 |
| Phasenwinkel (cos phi) | 1 |
| Messwertspeicher | 1 |
| Messungsart Lastgang | 1 |
| Geeicht | 1 |
| Genauigkeitsklasse Wirkleistung nach IEC 62053-22 | 0.2S |
| Genauigkeitsklasse Blindleistung nach IEC 62053-23 | sonstige |
| Impulsausgang | elektrisch |
| Abtastfrequenz | 25600Hz |
| Anzahl der Spannungsmesseingänge | 4 |
| Anzahl der Strommesseingänge | 8 |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | AC/DC |
| Versorgungsspannung AC 50 Hz | 90V |
| Versorgungsspannung AC 60 Hz | 90V |
| Versorgungsspannung DC | 110V |
| Frequenzmessbereich | 42Hz |
| Nennstrom (In) | 5A |
| Maximalstrom (Imax) | 20A |
| Display | graphisch |
| Fernanzeige | |
| Displayauflösung (horizontal) | 320px |
| Displayauflösung (vertikal) | 240px |
| Anzahl der analogen Eingänge | 0 |
| Anzahl der analogen Ausgänge | 0 |
| Anzahl der digitalen Eingänge | 3 |
| Anzahl der digitalen Ausgänge | 1 |
| Anzahl der Ethernet-Anschlüsse | 2 |
| Geeignet für RJ-Stecker | 1 |
| Unterstützt Protokoll für IEC 61850 Ethernet | 1 |
| Mit Kommunikationsschnittstelle KNX | |
| Mit Kommunikationsinterface M-Bus | |
| Mit Kommunikationsschnittstelle RS-485 | 1 |
| Unterstützt Protokoll für OPC UA PubSub | |
| Unterstützt Protokoll für PROFIBUS | |
| Unterstützt Protokoll für Modbus | 1 |
| Unterstützt Protokoll für PROFINET IO | |
| Unterstützt Protokoll für sonstige Bussysteme | 1 |
| Mit Auditprotokollierung (Audit log) | 1 |
| Mit Firmware-Signatur | |
| Mit Protokollierung von Sicherheitsereignissen (Security event log) | 1 |
| Mit rollenbasierter Zugriffskontrolle (RBAC) | |
| Web-Server mit HTTPS-Übertragungsprotokoll | 1 |
| Breite | 96mm |
| Höhe | 96mm |
| Tiefe | 77.5mm |
| Schutzart (IP) | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | METSEPM8240 |
|---|---|
| EAN | 3606480701931 |
| ETIM | EC002301 |
| SCIP | 03520ddb-79bb-4c6d-89b9-5e4182b3a577 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ828014 |
| Weight | 0.84 kg |
| Weight (Package) | 0.84 kg |
Designations
Digital Inputs Digital Outputs Energy Management EtherNet/IP Ethernet Harmonics ISO50001 Measuring instrument Modbus TCP Monitoring Network Analyzer PM8000 PowerLogic Power Quality
Login
No reviews found. Share your insights with others.






















